Op deze pagina is de wedstrijdkalender van seizoen 2022-2023 te vinden. Als vereniging willen wij graag dat de jeugdzwemmers deelnemen aan de competitie wedstrijden (per seizoen 4 in totaal).
Voor uitleg soorten wedstrijden verwijzen we naar de pagina ‘wedstrijden – Wedstrijd Informatie’

De zwemmers zullen de uitnodiging en uitslagen persoonlijk via e-mail (en via een van de diverse Whatsapp groepen) ontvangen.

MASTERS:
Wil je als Masters meedoen aan de wedstrijden (Zuidelijke kring en/of Zwemcompetitie), dan kun je inschrijven tot de deadline door een bericht te sturen (met de afstanden die je wilt zwemmen) naar .


Competition Calendar

Here is an overview of the races already known for this season 2022-2023. There is a possibility that more dates are added. As club, we would like the youth swimmers to participate in the competition races (4 in total per season).

If you want to participate as Masters in the competitions (Southern Circle and/or Swimming Competition), you can register until the deadline by sending a message (with the distances you want to swim) to .


Zondag 18 september Minioren Circuit | deel 1 | Maastricht

Zaterdag 24 september Zuidelijk kring Masters | deel 4 | Maastricht

Zondag 2 oktober Zwemcompetitie | deel 1 | Sittard

Zaterdag 8 oktober Luxembourg Masters Open

Zondag 9 oktober Luxembourg Masters Open

Zondag 9 oktober Minioren Circuit | deel 2 | Stein

Zondag 16 oktober Limietwedstrijd | deel 1 | Sittard

Zondag 20 november Zwemcompetitie | deel 2 | Nederweert

Zondag 27 november Minioren Circuit | deel 3 | Sittard

Zondag 4 december Limietwedstrijd | deel 2 | Sittard

Zondag 4 december Zuidelijke kring Masters | deel 6 | Eindhoven

Woensdag 28 december Swimmeet | Maastricht

Donderdag 29 december Swimmeet | Maastricht

Vrijdag 30 december Swimmeet | Maastricht

Zaterdag 14 en zondag 15 januari PK Winter

Zondag 15 januari Minioren Circuit | deel 4 | Maastricht

Zaterdag 21 en zondag 22 januari PK Winter

Zondag 29 januari Zwemcompetitie | deel 3 | Stein

Zondag 5 februari Minioren Clubmeet | deel 2 | Kerkrade

Zondag 12 februari Limietwedstrijd | deel 3 | Sittard

Donderdag 16 februari ONMK korte baan Masters | Heerenveen

Vrijdag 17 februari ONMK korte baan Masters | Heerenveen

Zaterdag 18 februari ONMK korte baan Masters | Heerenveen

Zondag 19 februari ONMK korte baan Masters | Heerenveen

Zaterdag 11 maart Minioren Meerkamp Finale

Zondag 12 maart Minioren Meerkamp Finale

Zondag 19 maart Limietwedstrijd | deel 4 | Sittard

Zondag 26 maart Minioren Clubmeet | deel 3 | Stein

Zondag 16 april Minioren Clubmeet | deel 4 | Maastricht

Zondag 23 april Zwemcompetitie | deel 4 | Maastricht

Donderdag 4 mei ONMK Lange baan Masters | Eindhoven

Vrijdag 5 mei ONMK Lange baan Masters | Eindhoven

Zaterdag 6 mei ONMK Lange baan Masters | Eindhoven

Zondag 7 mei ONMK Lange baan Masters | Eindhoven

Zaterdag 13 mei PK Zomer

Zondag 14 mei PK Zomer

Zondag 21 mei PK Zomer

Zaterdag 20 mei PK Zomer

Zaterdag 3 juni Minioren Clubmeet Finale

Zondag 4 juni Minioren Clubmeet Finale

Zaterdag 24 juni LKB en RMF

Zondag 25 juni LKB en RMF